Hakkımızda

Mediterranean Projects and Electronics Ltd.(Medpronics) isminden de anlaşıldığı üzere, Akdeniz bölgesinde çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren, öncelikli hedefi halkımıza tutarlı, doğru, istikrarlı müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutarak çözüm üretici projeler sunmaktadır. Aile kökenli şirketimiz 1986 yılından itibaren başlayan çalışmalarında Kıbrıs kültürüne bağlı ve çevreye duyarlı olarak günümüz teknolojisiyle varlığını daha da güçlenerek sürdürmektedir. Şirketimiz yaratıcı yeniliği yani inovasyonu temel prensip almıştır. Uzun yıllardan itibaren edinmiş olduğumuz tecrübeleri inovasyonla harmanlayarak ileriki yıllara daha emin adımlarla yürüyoruz. Bütün çalışanların özellikle fikirleriyle katkıda bulunabildikleri çağdaş bir düşünce ile yönetilen, vizyon olarak ise YARATICI YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ ilkesini benimsemiştir.

Vizyon

Verdiğimiz hizmetler alanında en iyisi olmak için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan; yaşam kalitesinin yükselmesi ve ilgili alanlardaki en yeni teknolojinin kullanılmasını ve takip edilmesini sağlayan; durmaksızın yola devam eden bir anlayışla kendine her geçen gün yeni değerler ekleyen; “Belirli müşteriye kaliteli ürün ve hizmet” anlayışı yerine “Herkese kaliteli ürün ve hizmet” anlayışı ile hareket edip sahip olduğu ortaklıkları geliştirmek için her geçen gün çalışan; iş ve işçi güvenliğinin yanı sıra çalışan memnuniyetini en üst düzeyde ve canlı tutmayı amaç edinen; faaliyet alanındaki firmalardan bir adım önde olarak onlara örnek olmayı hedefleyen bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

Misyon

Medpronics LTD. olarak Kıbrıs genelinde su basınçlandırma, su arıtma ve telsiz sistemleri konusunda ihtiyaç olan her türlü malzeme ve hizmeti en üstün kalite ve müşteri memnuniyeti ile sunulmak; ürün güvenliği konusunda öncü bir firma olmak; sunulan ürünlerle ilgili dünyadaki en gelişmiş teknolojiyi ülkemize getirerek ada halkının ihtiyaçlarını en yüksek hizmet kalitesiyle karşılamaktır.  Dünya devi firmalarla geliştirmiş olduğumuz ortaklıklar ile sağlık alanında Kıbrıs’ta kaliteli ürün ve kaliteli hizmet düşüncesiyle her geçen gün halk sağlığını daha ileri seviyeye taşımak adına faaliyetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz.

Neden MEDPRONICS?

 • İşimizi en doğru şekilde, gönülden ve sahiplenerek yaparız.
 • Kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet veririz.
 • Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranırız.

Kalite Politikası

Medpronics, yerel ve uluslararası standartları tüm uygulamalarında tam olarak yerine getirir ve ürünlerinin kalitesiyle, insan sağlığına en üst düzeyde güvenle hizmet sunar. Bu düzeydeki çalışmalarını, iç/dış denetimler ve eğitimler ile sürekli iyileştirerek, sürdürülebilir bir kalite sistemi oluşturur, geliştirir ve çalışanlarına benimsetir.

Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ISO 9001

 • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
 • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,
 • İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,
 • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,
 • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

HİZMET ALANLARIMIZ

Su Arıtma, Basınçlandırma ve Atık Su Sistemleri

1990 yılından beri hizmet veren firmamız Su Arıtma, Basınçlandırma ve Atık Su Sistemlerinde proje tasarım, danışmanlık, satış, montaj ve teknik servis hizmeti vermektedir.

 • İçme ve Kullanma Suyu Sistemleri
 • Filitrasyon Sistemleri
 • Ters Ozmos Sistemleri
 • Yumuşatma Sistemleri
 • Dezenfeksiyon Sistemleri
 • Klor Dezenfeksiyon Sistemleri
 • Ultraviyole Dezenfeksiyon Sistemleri
 • Deniz Suyu Arıtma Sistemleri

 

Alanında lider ve kalite standardı yüksek bayiliklere sahibiz…

 

 

Ecza Deposu & Medikal Ürün

Şirketimiz faaliyetlerine ilk olarak sağlık sektöründe başlamıştır. Bu sektördeki en prestijli ve sürdürülebilir firmalardan biri olan MEDPRONICS  30 yıldan fazladır hizmet vermektedir. MEDPRONICS ilaç, medikal cihaz ve medikal sarf malzemeleri alanında hem devlet hem de özel sektöre tedarik yapmaktadır.

İŞ ORTAKLARIMIZ; MEDPRONICS bu alanda dünya lideri olan birçok firmanın distribütörlüğünü üstlenmiştir.

 

 

Good Distribution Practice (İyi Dağıtım Uygulamaları) 
Firmamız, ilaçlarla ilgili depolama ve dağıtım merkezlerine yönelik uluslararası kabul gören GDP (Good Distribution Practice) yönetmelikleri ve standartları uyarınca hasta güvenliğine  odaklanan bir anlayışla faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Kablosuz Haberleşme

1990 yılında kablosuz iletişim sektöründe hizmet vermeye başlayan MEDPRONICS, satış ve teknik servisi ile telekomünikasyon sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu sektörde sağladığı ileri teknoloji cihazlar ve hizmet anlayışıyla, araştırma, geliştirme, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerde yüksek teknolojiyi müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Alanda ise dünya devi olan KENWOOD sistemlerinin de bayiliğine sahiptir.

Personel donanımı ile Kıbrıs’ta ilk ve tek firma olmanın özelliğini taşıyan firmamız kamu ve özel kuruluşlara sistem projelendirme, montaj-servis imkanları sunmaktadır.

Mevcut kurmuş olduğumuz sistemler arasında UHF, VHF özel frekanslı kriptolu trunk sistemler, tekrarlayıcı röleler, sabit merkez, el ve araç telsizleri, deniz araçlarının birbirleri ile veya kara ile görüşmesini sağlayan deniz (marin) telsizleri  yer almaktadır.